Monster párty alebo halloweenska noc v škole

Vo štvrtok 24.10. začal predhalloweensky program výstavou vyrezávaných tekvíc Tekvičkovo pred školou. Žiaci zo IV. B ďalej pokračovali v programe pripravenom na Monster párty. Po krátkom privítaní museli žiaci splniť prvú skúšku odvahy – zapísať sa vlastnou krvou do zoznamu hostí, zdolať lepkavú pavučinu, prejsť močiarom a vypiť krv pavúka Čierna vdova. Okrem diskotéky na žiakov čakali rôzne súťaže, napr. stoličkový a metlový tanec, limbo, pitie vody MEGAslamkou a pojedanie cukríkov – cukríky mohol jesť len ten, kto hodil na hracej kocke 6. Žiaci si pochutnali na pizze a pozreli si strašidelný film. V noci na žiakov čakala druhá skúška odvahy. Žiaci prechádzali tmavými chodbami školy a v strašidelných triedach museli nájsť a priniesť predmety – oči, ducha, strašidelnú hračku a zápalky, aby nočnú hru – skúšku odvahy splnili. Na druhý deň ráno žiaci porozprávali svoje zážitky a pospomínali na zábavné okamihy Monster párty pani Betke z ružinovskej knižnice.

Zodpovedné: PaedDr. D. Balážková, Mgr. Z. Kanisová

predchádzajúca