Vianočný workshop a bazár


12.12.2014… a už sa tu niečo pripravuje a už sa tu niečo chystá… opäť pani učiteľky z našej školy zorganizovali Vianočný workshop a bazár. Lavice sa zaplnili rôznymi pečenými dobrotami, ručne vyrobenými vianočnými dekoráciami, hračkami, šperkami… Všade vládla dobrá nálada, rozvoniaval čaj a punč, žiaci s rodičmi predávali, nakupovali, vymieňali. V dielničke šikovných pani učiteliek si mohli návštevníci vyrobiť nádherné gule na stromček technikou nešitý patchwork alebo v dielničke našich vzácnych hostí z DD Sereď si zas mohli ušiť voňavé levanduľové vrecko do skrine.

Určite si každý domov odniesol nielen krásne darčeky, ale i kúsok vianočnej nálady.

Zodpovedné za akciu: D. Koršňáková, Z. Krafčíková, A. Boledovičová, P. Kajošová, V. Gejgušová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *