Vianočný workshop a bazár


Aj tohto školského roku sa konal na našej škole dňa 13.12.2013 Vianočný workshop a bazár pod vedením pani učiteliek Koršňakovej, Boledovičovej, Kajošovej, Gejgušovej a žiakov z krúžkov Spoznajte svoje mesto. Svoj predajný stánok si mohli otvoriť žiaci aj ich rodičia, kde ponúkali rôzne zaujímavé výrobky v podobe vianočných ozdôb, dekorácií, bižutérií, či domáceho mydla, hračky, knihy, oblečenie. V ponuke nechýbali ani voňavé medovníky, koláče i domáca zemiaková lokša. Svojimi výrobkami prispeli aj deti zo ŠKD. Naše pani kuchárky pripravili vianočný punč, čaj a chutnú štrúdľu. Na Workshope si všetci podľa záujmu ,mohli vyrobiť originálnu vianočnú sviečku, vianočné ozdoby z drôtu, či darčekovú tašku s menovkou. Do predaja svojich výrobkov sa zapojili aj deti detského domova zo Serede, ktorému v závere žiaci venovali svoje hračky a oblečenie. Všetkým zúčastneným ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *