VIANOČNÝ RECYKLOBAZÁR

V rámci projektu Recyklohry sme vyhlásili začiatkom decembra súťaž pre žiakov 2. stupňa vo vytvorení vianočných ozdôb z prírodných a recyklovateľných materiálov. Materiál si zabezpečili aj pani učiteľky vyhlasujúce súťaž a spoločne tak vytvárali vianočné ozdoby.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým žiakom a rodičom, ktorí sa do tejto akcie zapojili. Špeciálne ďakujem patrí pani Vyrobíkovej, mamičke z 3. C triedy, ktorá nám po výzve nechala na vrátnici školy kreatívny materiál. Do súťaže sa zapojili hlavne žiaci 5. ročníka. Dúfame, že v budúcnosti podporia takúto aktivitu viacerí žiaci aj ich rodičia.

Výťažok z predaja ozdôb v hodnote 60 eur sme venovali OZ IPčko.sk. Ide o internetovú linku dôvery pre mladých ľudí, ktorá psychologickú a sociálnu pomoc poskytuje cez chat a email bezplatne, anonymne a nonstop.

Výsledky súťaže:

Prvé miesto v súťaži o najkrajšie vianočné výrobky z recyklovateľných

materiálov získava Dávid Maňuch z 5. A triedy za jeho krásne vianočné pohľadnice a

voňavé mydielka, ktorými prispel do Recyklobazáru.

1. Maňuch Dávid 5. A

Všetci ostatní zúčastnení žiaci budú samozrejme tiež odmenení a to sladkou

odmenou hneď po návrate do školy

2. Bédyová Simona 5. B