Úspechy žiakov z fotografického krúžku


Žiaci z Fotografického krúžku sa zapojili do fotografických súťaži, ktoré sa uskutočnili minulého roku. Ich odmenou bolo zverejnenie fotografií od žiakov Olivera Šouca a Mareka Režného v brožovanej publikácii zostavenej Občianskym združením ARTCENTRUM HURBANOVO, ktoré vyhlásilo súťaž Svet mojím fotookom 2012 s témou Portrét.

Ďalším významným úspechom bolo aj zverejnené fotografie žiačky Alexandry Potockej. Jej fotografia pod názvom Brána bola zverejnená na výstave, ktorú zorganizovalo Združenie historických miest a obcí SR v rámci celoslovenskej súťaže “Fotozážitky s pamiatkami”.

Žiakom blahoželáme, ďakujeme za prezentovanie školy a želáme im mnoho ďalších úspechov!

Zodpovedná za akciu: Mgr. Darina Koršňáková (vedúca Fotografického krúžku)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *