Týždeň zdravej výživy


Na našej škole prebiehal v dňoch 15.-19.10.2012 Týždeň zdravej výživy, ktorý zorganizovala p.uč. Alenka Boledovičová.

Nátierkový deň sa uskutočnil 15.10., kedy v spolupráci s vedúcou školskej jedálne p. Šarmírovou šikovné tety kuchárky pripravili pre malých aj veľkých hladošov chlebíky s vajíčkovou a šunkovou nátierkou a čaj. Všetci odchádzali z jedálne s plnými bruškami a chválou na chutnú desiatu. Niektorí žiaci 2.stupňa si nátierky pripravili doma a ponúkli aj ostatných spolužiakov.

Streda 17.10. sa niesla v znamení koláčov, ktoré upiekli šikovné mamičky. Každá trieda prispela svojimi vzorkami koláčov na to, aby potešili aj dôchodcov v ich klube v Trnávke.

Piatok 19.10. bol Deň jablka. Každý žiak našej školy dostal chutné jablko ako symbol vitamínov. V tento deň sa žiaci 1.stupňa zúčastnili prednášky pod názvom Dentalalarm, kde sa naučili, ako sa správne starať o zúbky.

Zodpovedná za akciu: Alena Boledovičová, zapísala: Ivana Šišoláková, Iveta Viglašová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *