ŠVP Kráľová pri Zvolene


V termíne 5.5. – 10.5.2013 sa naši štvrtáci a 8 prvákov z I.C zrekreovali v ŠvP – v Kráľovej pri Zvolene. Pekné počasie a zaujímavý program umocnili zážitky z krásnej prírody v okolí hotela Kráľová. Žiaci aj učitelia sa dokonale vyšantili na okolitých lúkach, poznali a videli doposiaľ nepoznané domáce zvieratá ako kozy, ovce, kravy a najmä kone, na ktorých sa mohli aj viackrát povoziť. Navštívili sme blízky ranč s rôznymi detskými atrakciami / trampolíny, hupačky, prevažovačky, ihriská a opäť najmä koníky. Výlety boli zamerané na poznávanie miest a prehĺbenie učiva z vlastivedy .Boli sme vo Zvolene a na zvolenskom zámku a tiež sme navštívili Banskú Štiavnicu – krásne historické a banské mesto s jej pamiatkami. Po ceste sme sa zastavili aj vo sv. Antone a videli poľovnícky zámoček. Každý deň sme využívali bazén v hoteli ako aj ihrisko a oddychové miesta pri hoteli. ŠvP splnila svoj cieľ, deti sa vrátili zdravé, spokojné a plné nových zážitkov a vedomostí.

Zodpovedná za akciu: Mgr. J. Santerová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *