ŠPORTOVÉ DOPOLUDNIE S PREDŠKOLÁKMI

Dňa 17.3. 2018 v sobotu  navštívili našu školu predškoláci / budúci prváci / s rodičmi. Vedúce krúžkov Poznaj svoje mesto a Tenisovo – turistický pripravili pre nich zaujímavé športové disciplíny. Po rozcvičke predviedli žiaci z krúžkov predškolákom jednotlivé disciplíny. Maličkí predškoláci sa nenechali zahanbiť. Všetky disciplíny hravo zvládli. Za každú disciplínu získali cukrík. Na záver si sladké odmeny spočítali. Všetkým zúčastneným sa akcia veľmi páčila a už sa veľmi tešia do školy.

Zodpovedné: Mgr. Alena Boledovičová – vedúca krúžku Poznaj svoje mesto, Mgr. Iveta Viglašová – vedúca Tenisovo-turistického krúžku