Školy v prírode od 17.5.2014 – 23.5.2014 Dolný Smokovec


Školy v prírode v termíne od 17.5. do 23.5. 2014 v hoteli Autis, Dolný Smokovec sa zúčastnilo 40 žiakov (z III.A, III.B a IV.B triedy), 2 pedagógovia, 1 zdravotníčka a 1 šofér, ktorý nám bol neustále k dispozícii. V dopoludňajších hodinách sme každý deň absolvovali výlet / 2.deň: Tatranská Lomnica MÚZEUM TATRANSKÉHO NÁRODNÉHO PARKU; turistickú vychádzku pod Lomnický štít spojenú s nakupovaním darčekov a suvenírov 3.deň : pozemnou lanovkou sme sa odviezli na Hrebienok + popoludní sme absolvovali vychádzku do neďalekej obce Nová Lesná; 4.deň : Štrbské pleso + Ski park -športový areál snov; 5. deň : Levoča a Spišský hrad; 6. deň: Belianska jaskyňa; 7. deň : skanzen Pribylina V popoludňajších hodinách si deti písali denníček. Pripravili sme si pre nich aj olympiádu, v ktorej žiaci súťažili v rôznych disciplínach. Taktiež sme mali besedu s náčelníkom HS vo Vysokých Tatrách. Vo večerných hodinách sa deti zabávali na diskotékach / dámska a pánska volenka, Popoluškin tanec, Pyžamová party /. Nezabudli sme ani na povzbudzovanie našich hokejistov na MS. Predposledné popoludnie si deti pripravili projekty a prezentovali ich po skupinách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *