Školský klub detí


Týždenný program v školskom klube detí pozostáva z výchovno –vzdelávacích činností a to : Rekreačná, príprava na vyučovanie, oddychová ,relaxačná a záujmová. Záujmovú činnosť zahŕňa 5 oblastí, okrem iného aj pracovno -technická oblasť=výtvarná výchova. Žiaci 1.B triedy sa pod vedením p. vychovávateľky Mgr. Miroslavy Hudákovej počas celého školského roka 2013/2014 aktívne podielali na výzdobe našej školy, kde ruku k dielu priložila aj ona sama svojou vlastnou tvorbou. Šikovnosť , tvorivá zručnosť a fantázia u detí sa prejavila nielen vo výtvarných technikách ako kresba, maľba, ale aj v technikách tlače, v kombinovaných a materiálových technikách, až po priestorové formy, ktoré esteticky a príjemne dotvárajú prostredie či už triedy alebo chodby I. stupňa.

Zodpovedná za akciu: Mgr. Miroslava Hudaková

One thought on “Školský klub detí

 1. Katarína Fridrichová -

  Dobrý deň,

  Bratislavské bábkové divadlo si Vám dovoľuje dať do pozornosti programovú ponuku divadelných predstavení na mesiac OKTÓBER 2018 pre deti z MŠ, ZŠ a detských centier.

  Zľavnená cena vstupného 3 €/žiak, pedagogický dozor je zdarma

  Hráme na Škultétyho 5 – Malá sála Istropolisu.

  Zmena programu je vyhradená!

  V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte telefonicky alebo na tejto mailovej adrese, aby sme sa mohli dohodnúť na konkrétnom termíne vzhľadom na to, že Vami vybrané predstavenie už nemusí byť z kapacitných dôvodov aktuálne.

  Tešíme sa na Vás.

  Prajem príjemný deň.

  S pozdravom,

  Katarína Fridrichová – Prevádzka BBD

  Kontakt: 0905 616 540 alebo prevadzka@babkovedivadlo.sk

  P.S. Ponuku divadelných predstavení Bratislavského bábkového divadla si môžete nájsť na našej web stránke: http://www.babkovedivadlo.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *