Škola v prírode Terchová


V termíne 12.-16. mája sa žiaci II.A a II.B spolu so svojimi pani učiteľkami Peťkou Kajošovou a Darinkou Koršňákovou zúčastnili „školy v prírode“. Na zdravie detí dohliadala pani zdravotníčka Ivanka Kocíková. Hoci počasie neprialo, užili sme si veľa zábavy, dozvedeli veľa zaujímavostí. Navštívili sme múzeum Juraja Jánošíka, pozreli zaujímavé umelecké diela z dreva za kostolom, okúpali sme sa v miestnom wellnesse, povozili na poníkovi a dozvedeli sa zaujímavosti o práci horských záchranárov. V areáli nášho hotela sme mali záhradku a zvieratká, kde nás najviac zaujali malé prasiatka Bombička a Cvernička. Hotel bol veľmi pekný, kde sa o nás staral výborný personál a varili chutné jedlá a často sme chodili na duplu. Za bezpečnú cestu môžeme poďakovať netradičnému šoférovi, ktorou bola Betka Korbeličová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *