Škola v prírode Horský hotel Kľak I. A, B, C + IV. B

1. deň

Cestu z Bratislavy do tohto krásneho prostredia sme zvládli na výbornú – a nikto neplakal 😊 Po ubytovaní sme sa takto zabávali. 👍👍👍👍

Naši animátori sú super 🤗🤗🤗.

Video z diskotéky

2. deň

Dnešný deň sa začal rozcvičkou. Pokračovali sme písaním listov a pohľadníc pre rodičov a založili sme si zážitkové zošity. Dopoludnia sme navštívili aj mini zoo Kľak a zahrali sme sa na detskom ihrisku. Obed nám veľmi chutil a už sa po odpočinku tešíme na to, čo nám pripravia naši skvelí animátori. 😊😉

aktivity s animátormi:
Výroba rakiet

Súťaž o najďalej odstrelenú raketu video

Bublifukovanie

Hľadanie a usporiadanie čísel po skupinkách

3. deň

Rozcvička + výlet do Čičmian

Opäť si ráno pre nás pripravili animátori krátku rozcvičku. Následne sme išli na výlet do Čičmian.

Pozreli sme si prekrásnu výzdobu drevených domov,  ktorými sa pýši táto malebná obec. Po veku primeranom výklade v dvoch dreveniciach sa v obchode so suvenírmi  žiaci precvičili vo finančnej gramotnosti. Aj počasie nám prialo. 👍😊 Po odpočinku sa nám budú venovať naši vynikajúci .animátori. Určite si pre nás pripravia opäť niečo zaujímavé.

4. deň

Po rannej rozcvičke sme si dokončovali zážitkové zošity. Poobede nám animátori pripravili zaujímavú aktivitu: „Stavanie príbytku z prírodnín v lese.

Po večeri bolo vyhodnotenie ŠvP. Dostali sme množstvo darčekov od animátorov aj od pani učiteliek.

Ďakujeme všetkým sponzorom – rodičom. 👍😊😍

Na záver bola diskotéka. V ŠvP sa nám páčilo.  👍👍👍

Zodpovedné: Mgr. A. Boledovičová – vedúca ŠvP, Mgr. I. Viglašová – učiteľka, Monika Penevová – vychovávateľka,  Miška Fajčáková – zdravotníčka