Projekt “Modrý oblak”


Naša škola sa zapojila do projektu „Modrý oblak“ organizovaného Strednou odbornou školou chemickou Bratislava v rámci projektu „Odborné vzdelávanie a príprava pre trh práce“. Modrý oblak predstavuje aktivitu v rámci Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce. Riadiace centrum projektu sa nachádza v SOŠCH v Bratislave. Naša škola bola vybavená modernou meteorologickou stanicou. Žiaci 8. ročníka v spolupráci s p. učiteľkami odčítavali a zaznamenávali príslušné hodnoty. V rámci projektu sú naplánované aj konferencie, z ktorých prvá sa uskutočnila 29.5.2014 v Bratislave. Prezentovalo sa na nej 10 ZŠ v rámci Bratislavského kraja.

Zodpovedné za akciu: Marcela Podhoranská, Ivana Šišoláková

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *