Noc v školskej knižnici


Dňa 21. 3. 2014 sa na našej škole uskutočnila „Noc v školskej knižnici“. Túto akciu pripravili pani učiteľky Mgr. Alena Boledovičová a Mgr. I. Viglašová a zúčastnili sa jej žiaci 2., 3. a 4. ročníka. Pani učiteľky sa prezliekli za strážkyne školskej knižnice a pozvali aj výnimočného hosťa, spisovateľa Jána Uličianskeho. Okrem besedy so spisovateľom žiaci plnili aj rôzne úlohy / napr. Priraďovali knihy k spisovateľom;kreslili netopiera; skladali puzzle osobností; riešili príklady starodávnej aritmetiky i záhadu pyramíd, večerali chutnú pizzu, zatancovali si na diskotéke, pozreli si film „ Strážca kníh“ a spali v spacích vakoch v triedach. Akcia sa deťom veľmi páčila, veď spať v škole sa nedá každý deň. Ráno deti raňajkovali chutného zajačika z bábovkového cesta, ktorého pripravila pani Marčeková z III.B triedy. Pre deti si prišli rodičia o 8,00 h.

predchádzajúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *