Majstrovstvá vo florbale I.stupeň

Dňa 7.2. sa žiaci 1.- 4. ročníkov zúčastnili majstrovstiev vo florbale I. stupňa. V renovovanej telocvični od 8,00 hodine podľa časového rozpisu hrali zápas najmladší žiaci 1. ročníkov. Po nich okolo 9,00 hodine svoje zručnosti predviedli aj žiaci 2. ročníkov. Žiaci I.A  aj  II.A porazili svojich rovesníkov a odniesli si víťazné poháre. Od 10, 00 hodine nasledovali zápasy 3. a 4. ročníkov v skupine. Finále bolo veľmi napínavé, víťazom sa stalo družstvo IV.A  triedy, na 2. mieste sa umiestnilo zmiešané družstvo zo žiakov IV.AIV.B, na 3. mieste skončilo družstvo III.B a na 4. mieste III.A triedy.

Organizáciu a ceny na podujatie zabezpečili tréneri.

Zodpovedný: Peter Križánek, RTAN