Konferencia na tému „ Ružinov – miesto kde žijem“


Dňa 25.4.2013 sa v priestoroch zasadačky miestneho úradu v Ružinove konala školská konferencia na tému „ Ružinov – miesto kde žijem.“ Konferenciu otvoril starosta Ružinova Ing. Dušan Pekár a organizátorka projektu pani Eliška Sadíleková. Žiaci našej školy spracovali tému „Zvieratá, ktoré stretávame v Ružinove“. Za všetkých, ktorí sa na spracovaní témy podieľali, prácu veľmi úspešne prezentovali žiačky VIII.A – Andrea Andrésová a Barbora Bánská. Títo žiaci sa podieľali na vypracovaní projektu: TEXT- A.Andresová, B. Bánská, V. Pilipová, V. Širková     FOTOGRAFIE – P. Belašic, P.Fuleová, S. Janatová,V. Janderlová, J. Kolesárová, A. Kollerová, M. Krátka, V. Viglašová, V. Žiaranová    PÍSMO – M. Krátka    PREZENTÁCIA- K. Tulejová, K. Nguyenová.

Zodpovedná za akciu: Ivana Šišoláková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *