Dni zdravej výživy a Halloween v 2. A

Aj v tomto šk. roku si žiaci 2. A triedy s triednou pani učiteľkou pripravili množstvo zaujímavých aktivít počas Dní zdravia – 27. až 29. októbra.

Pomaškrtili  si na zdravých pochúťkach – pečených a nepečených koláčikoch s ovocím, pomazánkach so zeleninkou, ktoré si pripravili podľa vlastných receptov.

Výživa je významný faktor životného štýlu, ktorý ovplyvňuje  zdravie každého človeka. A  cieľom týchto dní bolo hravou formou oboznámiť žiakov  so zdravou výživou a priblížiť im túto problematiku.

Jeden deň žiaci naplno rozvinuli svoju fantáziu a do školských lavíc si sadli nápadité masky všetkých druhov. Traja výhercovia boli odmenení malým darčekom.

Zodpovedná: Mgr. Eva Glasová