„Bude z toho haluz“

Počas tohto šk. roka žiaci našej školy zbierali PET fľaše a plechovky v rámci projektu „Bude z toho haluz“. Najlepších „zberačov“ sme odmenili za ich prínos k ochrane životného prostredia.

Chceme sa poďakovať všetkým žiakom a rodičom, že aj napriek ťažkému obdobiu – dištančného vzdelávania sme v projekte pokračovali a množstvo plechoviek a fliaš ste nám prinášali na vrátnicu školy.

Spoločne sme vyzbierali a odovzdali 3 456 PET fliaš a 627 ks plechoviek.

Za každý odovzdaný ks Lidl prispel na obnovu zelene parkov aj v našom okolí. Najaktívnejšou triedou sa stala 6. B v ktorej 2 žiačky Ninka Barnová a Carolinka Blanco prispeli každá po množstve 500 ks.

Celej triede gratulujeme a zároveň ďakujeme každému, kto sa do projektu zapojil. Tešíme sa, že máme v škole žiakov, ktorým záleží na prostredí v ktorom žijeme.

Zodpovedná: Ing Monika Kováčová