Vianočný workshop

Vianočného workshopu a bazáru, ktorý sa uskutočnil dňa 14.12. popoludní pod vedením pani učiteliek – D. Koršňákovej, A. Boledovičovej a M. Košecovej a s veľkou pomocou žiakov z krúžkov. Návštevnosť rodičov a žiakov bola veľmi úspešná. Žiaci si na bazáre popredávali hračky, bižutériu, rôzne vianočné dekoračné predmety a ozdoby na stromček ako aj sladké dobroty, napr. mafinky. Ak sa im už zdalo na bazáre pridlho, prišli si vyrobiť vianočné ozdôbky na stromček alebo vianočné pohľadnice. Najväčší úspech však málo zdobenie chutných medovníčkov od pani Rozdilskej.
Počas tejto školskej akcie sa všetci návštevníci mohli ponúknuť štrúdľou, čajom alebo vianočným punčom, ktoré nám pripravili pani kuchárky.

Zodpovedná za akciu: Mgr. Koršňáková