Pasovačka 2013

Pasovačka má už na našej škole tradíciu. Ani tento rok sme ju neporušili a tak posledný deň pred vianočnými prázdninami boli naši piataci pasovaní za žiakov druhého stupňa. Táto milá povinnosť pripadla našim siedmakom a tí ju splnili na jedničku: rozposlali pozvánky, vyzdobili telocvičňu a pripravili súťaže, v ktorých piataci preukázali svoju zručnosť a vedomosti hodné žiakov – druhostupniarov. Pri slávnostnom akte pasovania dostal každý piatak pasovaciu listinu a medovník so svojim menom. Celú akciu doplnil skvelý kultúrny program, piatakov prišli pozdraviť aj ich „kolegovia“, tretiaci – pekne im zatancovali. Pasovačku podporili v publiku všetci druhostupniari, Prišli vyparádení v maskách od výmyslu sveta.

Zodpovedná za akciu: Mgr. Iveta Ferková