Maľovačky

„Centrum voľného času Kulíškova zorganizovalo v šk. roku 2013/2014 2. ročník detskej výtvarnej súťaže „Maľovačky“ (téma: „Čím chcem byť“), ktorej sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Z 280 zapojených žiakov tj. spolu 12 škôl, sa žiaci 1. ročníka pod vedením p. vych. Mgr. M. Hudákovej nielenže dostali so všetkými 5 zaslanými prácami do úzskeho výberu , ale okrem Pochvalných uznaní sa nám podarilo získať aj 1. MIESTO a CENU POROTY, tzn. 2 ocenenia z 12. Školu úspešne reprezentovali: Samuel Cisár (n.p.: „Šachista“ )- 1. Miesto, Dianka Pilková (n.p.: „Gymnastka“)- Cena poroty, Pochvalné uznania-Noura Al-Tawasch („Maliarka“), Ema Melicherová („Tanečnica“) a Karolína Paškrtová („Tanečnica“). Gratulujeme.