MAKSÍK A KLOKAN

Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do súťaží, ktoré organizovala nezisková organizácia Talentída.

Do najväčšej medzinárodnej matematickej súťaže  „Matematický klokan“  sa zapojilo 32 žiakov 1. – 4. ročníka. Z toho bolo 5 úspešných riešiteľov:

Maňuch David – I.A, Kvasnica Jakub Anton – I.B, Divéky Martin – II.A, Melicher Jakub – III.B a Bodorík Matej – IV.A, ktorý sa stal zároveň „školským šampiónom“.

Do celoslovenskej súťaže Maksík sa zapojilo 19 žiakov 2. – 4. ročníka. Titul „Najmúdrejší Maksáčik“ získalo 6 žiakov:

Bodorík Ondrej – II.A, Matúš Škára – II.B, Michalíková Hana – III.B, Michalík Jakub – III.B, Mesárošová Petra – III.B a Bodorík Matej – IV.B.

Výhercovia získali pekné ceny a všetci súťažiaci boli odmenení diplomom a stojanom na perá.

Všetkým srdečne blahoželáme!

Školský koordinátor: Mgr. A. Boledovičová