Koncert ECOMINITOUR

Dňa 28.11.2013 sa uskutočnil v telocvični našej školy koncert s ekovýchovným zameraním – ECOMINITOUR. Cieľom Ecominitour bolo prostredníctvom známych osobností šou biznisu Thomasa Puskailera a Martina Madeja zvýšiť ekologické povedomie žiakov základných škôl a zábavnou, nenásilnou formou im priblížiť tematiku recyklácie a triedenia odpadu. Súčasťou ekokoncertu bol bohatý interaktívny program, v rámci ktorého sú krátke videá (eko-odkazy) so známymi osobnosťami šou biznisu. Program bol doplnený výbornými pesničkami, tancom a hovoreným slovom. Žiakom i učiteľom sa koncert veľmi páčil, splnil svoj cieľ, bol poučný a zábavný zároveň. Po skončení koncertu prebehla autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja.

Zodpovedná za akciu: Mgr.J. Santerová