Halloween

Žiaci 3. ročníka sa dňa 5.11.2014 zúčastnili pomaly už tradičnej halloweenskej akcie na našej škole. Tento rok si pani učiteľky pripravili pre tretiakov Večierok u rodiny Addamsovcov. Pri stupe do tanečnej haly, dostali pozvaní vypiť lektvar starej mamy a hneď začala Morticia tradične netradičná tancovačka, po ktorej nasledovalo veľké hodovanie potvoriek na zjedenie do starej mamy a Addamsovské kino. No a ako to už býva u rodiny Addamsovcov… prechádzka rodinnou hrobkou, alebo budenie mŕtvych so strýkom Festrom. Po 22:00 hod. sa večierok skončil a tretiaci odchádzali domov.

Zodpovedné: D. Koršňáková, P. Kajošová